Starším žákům se v Podbořanech moc nedařilo

11.04.2024 16:53

V neděli 7. dubna se konaly dva zápasy starších žáků, kteří i přes nepříznivé výsledky stále senzačně drží první místo v tabulce. V prvním zápase měli Jazzmani lepší start, když po první třetině vedli 5:1. Nicméně závěr zápasu se stal hektickým, a to po situacích, kdy domácí tým v rozmezí tří minut, konkrétně ve 28., 29. a 30. minutě, dokázal vsítit tři branky a vyrovnat na konečných 7:7. Výsledek sice nepříznivý, ale situace pro hráče je velkou zkušeností.

FD Teplice B 7:7 FbC Jazzmani Žatec

FbC Jazzmani Žatec 4:11 1. FBC DDM Děčín IV B

Ve druhém utkání Jazzmani nezvládli soupeře a prohráli jednoznačně. Děčín si ujal vedení od začátku utkání a udržel si ho po celý zápas, dovedeje tak svůj tým k vítězství.

Tým FbC Jazzmani Žatec nastoupil v sestavě: Wágnerová – Plicka, Lebduška, Dyrynk, Vápeník, Hostinský, Havelka, Bečan, Škrdle, Karas, Záškoda, Matl, Botek, Mynařík, Kyloušek a Volráb.

Trenér David Milyan nasadil do obou zápasů celou lajnu mladších žáků včetně mladší žačky v bráně. Dobré zkušenosti pro tým na příští sezónu. Jazzmani odehrají 21. dubna své poslední dvě utkání sezóny, proti celkům Florbal Chomutov Domeček a opět vyzvou 1. FBC DDM Děčín IV B, v zápase o první místo v konečné tabulce.