Legendy ve Spořicích na prázdno

13.02.2024 13:25

Legendy z FbC Jazzmani Žatec nepřivezly žádný bod ze svých zápasů ve Spořicích, kde se utkaly proti týmům PRO – AKTIV Bílina a Florbal Ústí C.

Ve svém prvním zápase proti týmu PRO – AKTIV Bílina vstoupili Jazzmani do utkání s velkou pohodou. Po pěti minutách vedli 3:0 a zdálo se, že se ponesou po zbytek zápasu na vítězné vlně. Nicméně ve 20. minutě za stavu 5:1 docházelo k obratu, kdy chyby jazzmanů se začaly kupit a to vyhovovalo straně hostů. To, co dříve zdobilo domácí tým, se nyní stalo jejich největší hrozbou. Nakonec se Jazzmani po boji s třetím celkem tabulky museli sklonit a prohrát 6:9.

V jejich druhém utkání proti týmu Florbal Ústí C se hra vyvíjela podle papírových očekávání, kdy bezvýrazní Jazzmani neměli proti prvnímu celku tabulky téměř žádnou šanci. Konečný výsledek 6:19 jasně ukázal, že tentokrát byla hra spíše jako kočka s myší.

I přes nepříznivé výsledky se Legendy z FbC Jazzmani Žatec nevzdávají a budou se snažit zlepšit své výkony v dalších utkáních.